Dom, Mieszkanie

Sprzedaż mieszkania w skupie nieruchomości - czy się opłaca?

Sprzedaż mieszkania w skupie nieruchomościSprzedaż mieszkania w skupie nieruchomości - czy się opłaca?

Obecnie sytuacja na rynku nieruchomości w naszym kraju jest pod wieloma względami daleka od ideału. Dla znacznej części naszego społeczeństwa możliwość zakupu mieszkania za gotówkę wydaje się być czymś nieosiągalnym. To sprawia, że konieczne jest zaciąganie kredytów hipotecznych, często na dwadzieścia czy trzydzieści lat.

Więcej…

 

Sposoby oraz metody sprzątania - czyli w gąszczu poradników domowych

W gąszczu poradników domowych

Sposoby oraz metody sprzątania

Ostatnio na rynku pojawiło się dość sporo różnych pozycji dotyczących sposobów oraz metod sprzątania. Po przeczytaniu kilku zastanawiam się dla kogo są pisane. Na pewno zwykłą Panią Domu z dwójką dzieci, pracą i starającym się mężem (któremu nie zawsze to staranie wychodzi) mogą te książki co najwyżej wprawić w kompleksy.

Więcej…

   

Płytki z gresu szkliwionego w domu

Doskonałym pomysłem na oryginalne i piękne podłogi jest położenie na nich gresu szkliwionego. Nie mam tu namyśli wyłącznie kuchni, łazienki i przedpokoju, ale również podłogi w salonie i jadalni. Różnorodna kolorystyka i wymiary sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. W krajach śródziemnomorskich takie rozwiązanie jest stosowane od lat.

Więcej…

 

Gazowa kuchnia - jaką wybrać?

Szeroka oferta kuchni gazowych zarówno tych wolnostojących jak i do zabudowy sprawia, że trudno podjąć decyzję, który produkt jest najlepszy.W sprzedaży dostępne są dwu, cztero i sześcio palnikowe kuchnie w czterech popularnych kolorach: białym, czarnym, ze stali nierdzewnej i złotym.

Więcej…