Porady

Seksizm w pracy - jak sobie z nim radzić?

Seksizm w pracyNie da się ukryć, seksizm występuje w pracy nawet w XXI wieku, żeby go odczuć na własnej skórze wystarczy tylko się postawić facetom, powiedzieć coś lub zrobić coś co jest nie pomyśli naszym kolegom. Jeżeli tylko trafimy na mężczyznę, który nie ma szacunku do płci przeciwnej, na efekty nie trzeba długo czekać.

Seksizm jawi się nie tylko w słowach, tonie, zachowaniu. Przede wszystkim ma swoje źródło w sposobie myślenia. Skąd się bierze seksizm? Seksizm się bierze z głowy.

Więcej…

 

Wróżyć z Tarota czy nie wróżyć?

WróżenieWiele osób ciekawych własnej przyszłości, stojących przed ważnymi życiowymi wyborami nie mogąc podjąć decyzji zastanawiają się nad skorzystaniem z usług wróżbitów. Kolejny dylemat to czy wybrać jasnowidza, zwykłe karty czy Tarot?

Więcej…

   

5 najtrudniejszych typów osobowości i rady jak z nimi żyć

Typy osobowości5 najtrudniejszych typów osobowości i rady jak z nimi żyć

W swoim życiu spotkasz wielu specyficznych ludzi, którzy będą utrudniać ci osiąganie szczęścia i sukcesu. Ich charaktery, typy osobowości, ukształtowane przez szereg czynników, są wyzwaniem dla nas - ludzi, którzy muszą przebywać z takimi osobami.

Każdy człowiek jest inny, jednak pewne grupy wykazują podobieństwo do siebie względem cech charakteru. Miejmy nadzieję, że nie należysz do żadnej z grup zrzeszających trudne typy osobowości.

Więcej…